19 grudnia zespół klasy IVA spotkał się na wspólnej wigilii. Przemiłą atmosferę poprzedziło wspólne przygotowanie stołu, którego ozdobą były świeże, świerkowe gałązki, dostarczone przez p. Ireneusza Płoskiego. Kolorowe łańcuchy uczniowie przygotowali w zespołach na godzinie wychowawczej a o nakrycie stołu, serwetki, poczęstunek i prezenciki dla każdego oraz pomoc w przygotowaniu zadbały p. Helena Przyborowska i p. Katarzyna Michalec.

Całość spotkania uświetnił mini koncert. Na keyboardzie zagrał Jakub Przyborowski kolędy na sześć fletów zagrali: Ola Marciniak, Paulina Tomczyk, Kasia Pęszyńska, Ilona Bejgrowicz, Martyna Bielewicz i Bartosz Chwietkiewicz. Posłuchaliśmy kilku wierszy o tematyce Bożonarodzeniowej i krótkiego opowiadania „Komu potrzebne jest Boże Narodzenie”, czytali między innymi Miłosz Figarski i Kasia Pęszyńska. Był też opłatek i każdy z osobna mógł pozostałym złożyć najlepsze, świąteczne życzenia.

Wszyscy byli weseli, radośni, śpiewali kolędy słusznie uznając, że była to nasza bardzo miła klasowa wigilia.

Klasa IVA składa wszystkim uczniom i pracownikom najlepsze Noworoczne życzenia.