17 stycznia Samorząd Uczniowski wraz ze swoimi opiekunami zorganizował dyskotekę karnawałową dla uczniów klas IV-VI. Nie zabrakło ani humoru, ani werwy, a rytmy najbardziej popularnych przebojów i najnowszych hitów takich jak „Ona tańczy dla mnie” sprzyjały świetnej zabawie. Nie zabrakło też przebierańców. W czasie zabawy został rozstrzygnięty, ogłoszony wcześniej, konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Jury w składzie: p. Genowefa Jarmoła, p. Iza Malińska i p. Małgorzata Dorawa wyłoniło zwycięzców.

Zwyciężyły: Iza Domaradzka z klasy VA i Natalia Więcek z klasy IVA. Pomysłowość zaprezentowanych strojów została nagrodzona atrakcyjnymi upominkami. Dyskoteka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, co widać na zdjęciach. Podziwiajmy wspaniałe stroje i radosne twarze naszych uczniów.

Zwycięzcom gratulujemy!