W świetlicy szkolnej uczniowie klasy VIB przedstawili teatrzyk lalkowy pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, to piękna bajka, którą rodzice często opowiadają swoim dzieciom na dobranoc. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczyły dzieciom niezapomnianych emocji, czego dowodem były gromkie oklaski w rytm muzyki.

Bajka ta powstała już dawno temu, jest znakomitym przykładem na to, że dobro zawsze wygrywa, choć walka z przeciwnościami jest nieunikniona i że mimo upływu czasu historia ta wciąż może zachwycać. Różnorodne podkłady muzyczne i ciekawe efekty dźwiękowe pozwoliły dzieciom odczuć każdy szczegół bajkowego świata i przeżywać przygody razem z bohaterami pięknej opowieści.