27 kwietnia na basenie miejskim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu. W zawodach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Zawodnicy startowali na różnych dystansach:

kl. I–II dziewczęta i chłopcy — 25m

kl. III–IV dziewczęta i chłopcy — 50m

kl. V–VI dziewczęta i chłopcy — 50m

Eliminacje rozpoczęły się o godz. 930 i trwały do godz. 1130. Rywalizacja młodych pływaków wzbudzała dużo emocji wśród siedzących na widowni kolegów, rodziców i dziadków. Po bardzo udanych startach naszych reprezentantów, na podium stanęli: w kategorii klas I-II - Maja Będowska (miejsce II) i Piotr Skiba (miejsce III) tuż za nimi na miejscu IV znalazła się Nel Opolska; w kategorii klas III-IV nasi zawodnicy nie dali szans rywalom z innych szkół zajmując kolejno trzy miejsca, byli to Wiktoria Andryskowska (I miejsce), Kornelia Opolska (II miejsce) i Weronika Andryskowska (III miejsce); w kategorii klas V-VI najlepiej zaprezentował się zdobywając I miejsce Krystian Królik, i Piotr Stanielewicz, który zajął miejsce III.

Organizatorami zawodów byli: Rim Tim Team, starostwo powiatowe, MOS „Zatoka” Braniewo i Kryta Pływalnia. Sędzią głównym i współorganizatorem był nauczyciel i trener z naszej szkoły Artur Kuk.

Serdecznie gratulujemy!