Wakacje już dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wróciliśmy do murów naszej szkoły.

Pan Dyrektor Jarosław Borysewicz dokonał oficjalnego otwarcia Roku Szkolnego 2012/2013 przedstawił nową Wicedyrektor szkoły panią Ilonę Zadrożną. Szczególnie ciepło powitał dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły progi szkolne.

Pierwszą lekcję dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym przeprowadziła przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

Dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu życzył wszystkim uczniom przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i wiary w siebie, zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.

Po apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas na pierwszą powakacyjną lekcję wychowawczą. Po rozmowach z wychowawcami i zapoznaniu się z planem lekcji udali się do domu, by wykorzystać jeszcze ten „ostatni” dzień wakacji.