Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Braniewie pt. "Moje spotkanie z Reginą Protmann Założycielką Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny i Patronki Miasta Braniewa w roku Jubileuszu 400-lecia Jej śmierci".

Celem konkursu było przybliżenie mieszkańcom powiatu braniewskiego życia i działalności Reginy Protmann oraz rozbudzenie zainteresowań estetycznych i poszukiwań twórczych.

Komisja w skaladzie: Alicja Daszkiewicz, Elżbieta Jakubowska, Aneta Wileńska, Jadwiga Chruściel, Małgorzata Mackiewicz, wyłoniła zwycięzców.

I miejsce przyznano uczennicy naszej szkoły Julii Sikut z klasy VB a miejsce III zdobyły: Agnieszka Pietrusik i Amelia Morawska. Wyróżniono pracę Katarzyny Pocałujko, Klaudii Kucharek z klasy IIIA, Moniki Śluzek i Aleksandry Bąbolewskiej z klasy VB.

GRATULUJEMY