W dniu 24 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pikniku integracyjnym. Podczas imprezy ogromnej frajdy dostarczyło dzieciom granie na perkusji i gitarze elektrycznej oraz zabawy ruchowe i integracyjne na świeżym powietrzu. Dzieci mogły popisać się swoimi sportowymi, recytatorskimi, malarskimi bądź wokalnymi talentami. Na szczęście pogoda dopisała. Uczniowie spędzili ze sobą więcej czasu, razem działali i mogli jeszcze lepiej się poznać. Wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci, o czym świadczyć mogą załączone zdjęcia.

Organizatorem imprezy był Urząd miasta w Braniewie. W imieniu dzieci szczególne podziękowania kieruję dla pana Albina Szulżyckiego - Pełnomocnika Burmistrza ds. przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii za organizację pikniku.