W nawiązaniu do pięknej tradycji Świat Bożego Narodzenia wszystkie klasy wraz z wychowawcami, świetlicą szkolną i oddziałami zerowymi miały za zadanie przygotować po pięć ozdób choinkowych.

Nasza szkoła tradycyjnie, co roku otrzymuje w darze od Nadleśnictwa Zaporowo piękne choinki - trud pracy leśnika, które ozdabiają sale lekcyjne i szkolne korytarze.

Ten piękny dar, niezwykle pozytywnie wpłynie na kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia wśród uczniów.

W dniu szóstego grudnia wytypowane przez wychowawców delegacje klasowe udekorowały choinkę, która zdobi korytarz na pierwszym piętrze naszej szkoły.

PODSUMOWANIE KONKURSU

Komisja Konkursowa uwzględniła trzy kryteria:

staranność wykonania

wrażenie artystyczne

oryginalność i pomysłowość

i wyłoniła zwycięzców przyznając:

I miejsce klasie IA wych. pani Barbara Bojara

I miejsce klasie IB wych. pani Ewa Podwojska-Horbacz

I miejsce klasie IIA wych. pani Hanna Idzikowska

I miejsce klasie VIB wych. pani Anna Kubiak

II miejsce świetlicy szkolnej

III miejsce klasie VA wych. pani Iza Malińska

Wyróżnienia przyznano:

klasie 0A wych. pani Dorota Ochab

klasie 0B wych. pani Małgorzata Szyfman

klasie 0C wych. pani Katarzyna Kurek

klasie IIB wych. pani Jadwiga Żylińska

klasie IIIB wych. pani Anna Żyłowska

klasie IVB wych. pani Bogusława Sielewicz

Na nagrody zakupiono 17szt. audiobook‘ów (CD-Audio) z darowizny przekazanej bibliotece szkolnej przez Zarząd Wojskowego Koła Łowieckiego „Oręż”.