Świat zwierząt systematycznie się kurczy, to przez nas ludzi, przez rozwój cywilizacji ginie wiele gatunków ptaków. Aby pomóc naszym skrzydlatym przyjaciołom podczas mroźnych dni, kiedy tak trudno zdobyć im pożywienie, w naszej szkole ogłoszono konkurs na najpiękniejszy karmnik. Organizatorami byli nauczyciele: p. Jadwiga Żylińska i p. Roman Niewiadomski.

Autorzy karmników udowodnili, że nie jest im obojętny los ptaków i wykazali się nieprzeciętną pomysłowością i wysokim poziomem wykonania prac. Oprócz indywidualnych uczestników, chęć udziału w konkursie zadeklarowali uczniowie klas IV-VI, wykonując karmniki na lekcjach techniki. Po burzliwych obradach jury wybrało zwycięzców. A oto nagrodzone prace:

I miejsce - Sebastian Grad (kl. IIA) i Adrian Grad (kl. IB)

II miejsce – Maciej Jaczyński (kl. IA)

III miejsce – Angelika Daszkowska (kl. IA)

III miejsce – Natalia Plasewicz (kl. IIA)

III miejsce – Jędrzej Żyliński (kl. IA)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!