Dnia 22.05.2013 na MISTRZOSTWACH REJONU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie trenowana przez Artura Kuka. Jego zespół zagrał bardzo ambitnie i stworzyła sobie wiele okazji strzeleckich. Zawodnicy od początku udowodnili, że interesuje ich tylko komplet punktów, nie dali szans rywalom wygrywając wszystkie trzy mecze z drużynami: SP Gronowo Elbląskie, SP 3 Pasłęk, SP 3 Braniewo. Tytuł „Najlepszego zawodnika” otrzymał Krystian Królik ze Szkoły Podstawowej nr 5. Zwycięska reprezentacja wystąpi w półfinale wojewódzkim w Iławie. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie.

Skład SP nr 5: P. Pszczołowski, K. Lasecki, K. Królik, C. Jankowski, P. Obuchowicz, K. Krajewski, D. Wyszczelski, M. Pokojski, D. Koniuk, K. Kochalski

KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ:

SP 3 PASŁĘK – SP 5 BRANIEWO          0 – 1