To akcja skierowana do dzieci i ich rodziców zainicjonowana przed kilku laty przez Danutę Pękalę i uczniów z klas integracyjnych.

Celem przedsięwzięcia jest pomoc dzieciom z ubogich rodzin poprzez zbiórkę głównie zabawek, książek, gier, układanek, ubrań.

W tym roku dzieciaki nie zawiodły. Najwięcej zebrano pluszaków. Rodzice uczniów osobiście donieśli do świetlicy szkolnej ubrania, którymi obdarowano potrzebujących.

Akcja „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM” świadczy o tym, że warto pomagać bezinteresownie, aby wspomóc innych. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dołączy do nas większe grono ofiarodawców.

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy i życzymy radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.