Postać pięknego i dobrego Kopciuszka fascynuje dzieci i dorosłych na całym świecie. Stąd też 20 lutego 2013r. w naszej szkole uczennice z klasy VA zaprezentowały historię tej skromnej i pracowitej dziewczyny. Z myślą o najmłodszych widzach baśń przedstawiona była w formie teatrzyku pacynkowego. Młodzi aktorzy spisali się świetnie, bardzo dobrze opanowali sztukę choreografii. Przeprowadzonych zostało wiele prób, podczas których dzieci pracowały nad płynnością ruchów i gestów lalek. W zrealizowanym widowisku teatralnym istotne znaczenie odgrywała muzyka, każde zajęcia poprzedzone były ćwiczeniami mającymi na celu przygotowanie uczniów – animatorów do precyzyjności, a także do prawidłowego przebiegu tańców.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych ze skupieniem i zainteresowaniem oglądały spektakl. Na twarzach maluchów widać było wzruszenie i uśmiech, a więc przygotowujemy następne przedstawienia....