Karnawał to nieodłączny element dzieciństwa i przede wszystkim czas zabaw, dlatego dnia 14 stycznia 2013 roku sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w prawdziwą salę balową, na której  bawiły się dzieci klas I-III i oddziałów przedszkolnych. Karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najmniej odważnych.

Zabawę prowadziła pani Dorota Adamkiewicz – instruktor wokalno-artystyczny BCK, wokalistka zespołu „KOBAMA”, która od samego początku zachęcała dzieci do wspólnej zabawy, gier i tańców. Wiele konkursów i zajęć w czasie trwania tego balu to wspaniałe przeżycie dla naszych najmłodszych.

Nieodłącznym elementem takich wydarzeń są odpowiednie stroje. Mogliśmy podziwiać księżniczki, dobre wróżki i czarownice. Obok nich tańczyli wspaniali rycerze, muszkieterowie, czarodzieje, policjanci, strażacy i postacie z bajek.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały, świetnie się przy tym bawiąc wychowawczynie i rodzice.