W środę 13.02.2013r. w hali sportowej szkoły odbył się REJONOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Organizatorem i gospodarzem rozgrywek był Artur Kuk – nauczyciel wychowania fizycznego. Wspaniale spisała się drużyna dziewcząt z naszej szkoły. Zawodniczki mądrze rozgrywały piłkę, by w sprzyjającym momencie przyśpieszać grę i zdobywać bramki. Mecze dostarczyły wiele emocji i radości. Było to ciekawe widowisko, pełne efektownych zagrań. Turniej zgromadził na starcie pięć drużyn. Rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym”. Zespoły wystąpiły w następującym składzie: Julia Turowska, Martyna Rant, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Biskupska, Martyna Garbowska, Jzabela Rant, Katarzyna Broll, Natalia Frankowska.

Dziewczęta były nie do pokonania, trzy wygrane i jeden remis usytuowały zespół na I miejscu. Gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu regionalnym.