Dnia 20.02.2013 r. do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych stanęły cztery zespoły, które reprezentowały: Szkołę Podstawową Nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie, SP w Zespole Szkół Lipowina, Szkołę Podstawową Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie oraz naszą szkołę. W zmaganiach chłopców obowiązywał system rozgrywek każdy z każdym. Decydujące spotkanie pomiędzy SP5 i SP6 rozstrzygnęło losy turnieju. Pierwsze miejsce, z kompletem zwycięstw zdobyła drużyna z naszej szkoły (9 pkt), drugie wywalczyli zawodnicy SP6 (6pkt). Na trzecim miejscu znaleźli się reprezentanci SP3 (3pkt), a czwarte przypadło drużynie z Lipowiny. Zwycięscy wystąpili w składzie: Krystian Królik, Paweł Obuchowicz, Patryk Pszczołowski, Jakub Lasecki, Cezary Jankowski, Kacper Krajewski, Maciej Pokojski, Dawid Koniuk, Kacper Kochalski. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Artur Kuk – organizator rozgrywek.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, a wszystkie mecze dostarczyły wielu emocji. Fakt ten potwierdza licznie zgromadzona publiczność, spontanicznie dopingująca swoich faworytów i nagradzająca brawami każdą strzeloną bramkę. Nasi zawodnicy uzyskali awans do rozgrywek powiatowych. Serdecznie gratulujemy!